Stal-Chem

Zakład budowy urządzeń przemysłowych

Walcowanie i Zwijanie, Blachy

Email Home

O firmie

Kim jesteśmy co robimy

Nasze Cele

Nasze cele

Celem naszej firmy jest dostarczanie profesjonalnych usług i wyrobów do sektora urządzeń przemysłowych.
Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszego potencjału i umiejętności, a naszymi atutami jest terminowość, jakość i elastyczność cenowa.

Usługi

Usługi

Nasz Zakład zajmuję się szeregami usług z zakresu prdukcji przemysłowej. Zakład posiada uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego na wytwarzanie, remonty i modernizacje urządzeń ciśnieniowych. W zakresie naszych możliwości produkcyjnych znajdują się między innymi: Zbiorniki – pionowe i poziome
Mieszalniki, Wymienniki ciepła, Filtry, Kolumny kołpakowe, Zbiorniki sprężonego powietrza, Zbiorniki przeciwpożarowe,Instalacje przemysłowe, Konstrukcje stalowe i stopowe, Remonty urządzeń przemysłowych.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani innymi produktami, które możemy dla Państwa wykonać, prosimy o kontakt.

Ludzie

Ludzie

W naszej firmie zatrudniamy ludzi kompetentnych i doświadczonych. Dzięki temu, wszelkie produkty, które tworzymy oraz usługi, które świadczymy stoją na bardzo wysokim, profesjonalnym poziomie.
Staramy się pracować tak, aby nasza praca odzwierciedlała się na Państwa zadowolenie oraz na korzyści płynące ze wspólnej współpracy. Zapraszamy.

Współpraca

Oferta współpracy

Zapraszamy Państwa do nawiązania stałej współpracy z Zakładem Budowy Urządzeń Przemysłowych „STAL–CHEM” w zakresie wykonawstwa, montażu i remontach aparatury i urządzeń przemysłowych. Zakład posiada uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do wytwarzania, remontów i modernizacji urządzeń ciśnieniowych.
Przyjmiemy zlecenia na gięcia na prasie krawędziowej, zwijarce do blach, spawania prefabrykatów.
W razie zainteresowania naszą ofertą prosimy o skontaktowanie się z nami przy użyciu danych teleadresowych, które się znajdują na dole strony lub przy pomocy formularza zamieszczonego na stronie w dziale kontakt.

Stal-Chem
ul. Zbożowa 1
56-120 Brzeg Dolny

tel. 696 788 430
stalchem@stalchem.com.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone
© copyrights by Stal-Chem 2006 - 2018

Wykonanie
serwisu SEMACOM